XT3 Magazín

Dokonalý účes na společenskou událost, či na běžný den?

Kulma a její funkce

Dlouhé vlasy se pro některé ženy rovnají koruně krásy, jiné ženy zase preferují krátké vlasy, co se týče mužů, ti mají postoj podobný jako žena, buď se jim líbí dlouhé vlasy, nebo krátké vlasy, vše je to věc vkusu. Pokud však máte dlouhé vlasy, pravděpodobně vás čeká větší péči o vlasy a pravděpodobně znáte i nástroj zvaný kulma, který vás umí zachránit během běžných dní, ale i během nějaké plánované společenské události.

Co všechno s kulmou dokážete?

Kulma a natáčení vlasů
Dokonalý účes s kulmou

Asi nemusíme nějak blíže specifikovat a popisovat co to kulma je vlastně za nástroj, kulmu zná asi každá žena. Kulmy se vyrábějí v různých provedeních, v různých druzích a každá kulma podle svého druhu dokáže něco jiného. Kulma však slouží v první řadě na to, aby ste si mohli vlasy nakulmovať, tedy udělat si z rovných vlasů, vlasy kudrnaté, případně si upravit už vaše přirozené vlnité vlasy. Kulma představuje záchranu pro ženy, protože pomocí kulmy si dokáží připravit dostatek účesů, ať už na běžný den, nebo i na společenské události. Jednoduše řečeno, kulma by měla být součástí výbavy každé ženy, pokud kulmu nevlastníte, určitě si minimálně jednu zajistěte, usnadníte si tak běžné dny, kdy si potřebujete vlasy upravit, ale i dny, kdy prostě musíte vypadat dobře, víte si s ní připravit účesy na běžné dny, společenské události a jednoduše za pomoci kulmy budete vypadat stále dobře a budete stále připravena na jakoukoliv událost. Chcete-li načerpat inspiraci, jaké účesy se pomocí kulmy dají vytvořit, určitě vám doporučujeme obrátit se na internetové stránky společnosti https://blog.homeandcook.cz/

Kulma musí být kvalitní!

Kulma funguje na základě přívodu elektřiny, což znamená, že musí být kvalitní abychom ji mohli považovat za bezpečnou, protože to, co je kvalitní, splňuje požadované normy, a tudíž je v takovém zařízení zachována bezpečnost. Rovněž tím, že si pořídíte kvalitní kulmu, ušetříte i finanční prostředky, protože kvalitní kulma má delší životnost oproti těm nekvalitním. Určitě doporučujeme sáhnout po kvalitnějších kulmy, nejen tedy kvůli bezpečnosti, ale i kvůli samotnému výkonu, jednoduše kvalitní kulma pracuje lépe než nekvalitní kulma.