XT3 Magazín

I malé kuchyně mohou být pěkné a hlavně účelové

Mentolové malé kuchyně

Každou kuchyni si domácí paní zařizuje sama. V kuchyni musí být prostor pro práci, pro jednotlivé spotřebiče, pro vše, co do ní patří. Při zařizování velké kuchyně je množství možností – kuchyně do písmene U, do písmene L, ostrůvky s varnou technologií či dřezem a podobně. Malou kuchyně vyžadují využití každého místa rozumně a účelově. V malé kuchyni je třeba přemýšlet nad každým použitým spotřebičem, skříňkou či potravinovou skříní. I malé kuchyně můžu být hezké a může se v ní pracovat dobře a pohodlně.

Zařizování malé kuchyně

Malé kuchyně za dobrou cenu
Skříně v malých kuchyních

Při zařizování malé kuchyně je třeba v první řadě zvážit, jaké spotřebiče v ní nesmí chybět. Někdo si například umí představit život bez myčky nádobí, jiný ji má na seznamu napsanou jako první. Když je seznam spotřebičů hotový, je třeba si rozmyslet, jestli to bude kuchyňská linka na jednu zeď nebo do písmene L. Pokud v malých kuchyních je rohová kuchyně reálně možná. V případě, že do kuchyně nelze umístit jídelní stůl, velmi dobře pomůže barový pult. Ten lze umístit z boku kuchyně a dobře ukáže-li kuchyně dispozičně navazuje na obývací místnost. Právě barovým pultem kuchyni od obývacího pokoje zajímavě oddělíte. K barovému pultu pak zvolíte stylové barové židle a dílo bude dokonalé.

Výběr správných barev

Při zařizování malé kuchyně je podstatný dobrý výběr barevné kombinace. V tomto případě se doporučuje jít spíše do světlých barev, které kuchyni zjemní. Světlé barvy se doporučuje použít již při malování prostoru. Kdybyste vybrali stylovou černou barvu dvířek kuchyňské linky v kombinaci s dřevotřískou v barvě dřeva, mohla by působit stísněně a navíc ponuře. V současnosti je mimořádně oblíbený dřevěný korpus linky se světlými dvířky – bílými, krémovými až do růžova. K tomu vybrat správnou barvu podlahové krytiny a celá kuchyně bude působit jednotně, čistě a hezky. Celkový vzhled kuchyně doplní několik zajímavých bytových doplňků jako zajímavý ubrus, barevné květináče nebo zajímavé kuchyňské utěrky či potahy na židle. Více informací o zařizování malé kuchyně se dozvíte po navštívení následující internetové stránky: https://www.sconto.cz/